E

Ğ

E

R


İ

N

S

A

N


İ

S

E

N


Ö

L

M

E

Z

S

İ

N


K

O

R

K

M

A
Uzumbaba Anasayfa          istatistik
Üzümbaba DüşüncelerimEvrim teorisini çürüten CIA

Evrim teorisini çürütme taktiği sömürü aracı olmaya daha çook devam edecektir.

Ne ilktir, ne de son olacaktır.

Evrim teorisini çürütme taktiği, batıda, yani kendi çekirdeği içerisinde pek fazla taraftar toplamadığı için, yankı da bulmadığı için, CIA ya da benzeri örgütler tarafından sürekli üçüncü dünya kültürlerine, yani yüzde yüz sömürülen kültür ve ülkelere, ve de sömürülmeye aday kültür ve ülkelere bu sinyal zaman zaman değişik şekilde seçilmiş bilim adamları tarafından medyalar aracılığıyla kasıtlı olarak yayılmaktadır.

En sonunu da geçenlerde okuduk.

Bir kısım penguenlerin tek eşliliğe bağlılığı, evrim teorisini çürütüyormuş. Tanrının varlığı bu komik ispatla artık inkar edilemezmiş.

Bu kadar basit, bu kadar saçma bilimsel araştırma, büyük üniversite uzmanları tarafından tüm dünyanın sömürülen medyasına büyük bir sinyal olarak gönderiliyor.

Ve,

sömürülmeye yatkın kültürleri soymaya devam ediyorlar.

Peki, o penguenler yeni doğmuş yavrularına yiyecek bulmak için sulara açıldıklarında suyun hemen altında onları av olarak bekleyen ayı balıklarına ne demeli?

O ayı balığı da CIA gibi örgütlü olmalı.

Yunuslar, suların en kurnaz ve akıllı yaratıkları oldukları olarak bilinir. Bir sardalye ve benzeri balık kümelerine saldıracakları zaman yüzlece yunus balığı içgüdüsel olarak değil, avlanmayı öğrendiklerinden dolayı organize olacaklarını çok iyi biliyorlar, ve de birbirleriyle iletişim kurabilmek için radar sistemlerini devreye sokuyorlar.

Ama burada bir şeye engel olamıyorlar. Köpek balıkları da yunusların radar sistemiyle nasıl ve ne sebepten dolayı iletişim kurduklarını çözmüş olmalılar ki, onların bir balık kümelerine saldıracaklarını anlıyorlar ve köpek balıkları da bu bedava fırsattan faydalanmak için harekete geçiyorlar.

Ayni CIA ve benzeri örgütlerin evrim teorisini çökertme lakırdısı ile kültürleri kolay yoldan çökertip, sardalye balıklarının, yunus ve köpek balıklarına yem olmasına eşdeğer yuttukları gibi.

Tarihte Afrika böyle çökertildi. Tarihte amerika kıtası böyle çökertildi.

Hep öğrenme yoluyla, ve öğrendiklerini uygulama yoluyla.

Batı medeniyeti bunun üzerine kuruldu.

Arslan ava çıkacağı anı öğrendiği için kendi durumunu ve avının durumunu çok iyi hesaplar. Örneğin bir ceylanı tek başına alabileceğini çok iyi bilir, yardıma pek ihtiyaç duymaz. Ama bir buffolayı tek başına avlayamayacağını da çok iyi bilir, beş altı aslandan yardım ister. Ancak devirebilirler bu tonluk buffolayı.

Evrim teorisinin çürütme lakırdıları işte buna benzer. Öğrendikleriyle ve güçleriyle kültürleri çökertip sömürmek.

Bugünlerde Asyada birleşik devletler(usa) sömürgeciliğine karşı bayağı işler çeviriliyor, yavaş yavaş amerikan üslerini söküp atmaya başladılar oradan. Asya baskın çıktı, orayı fazla sömüremeyecekler artık. Öyle görünüyor.

Ama bu, bizim yavuz basınımız tarafından dile getirilmez. Evrim teorisinin çöktüğünün komik ısmarlama araştırmasını büyük iştahla kültürümüze sunarlar.

Tanrının var ya da yokluğu bu komik araştırmalarla ispatlanacaksa bizim kültür daha çoookk sömürülür, ve de kapitalist batıyla ortaklığı hayal eder. Batı kapitalizmi o kadar aptal değil, adamlar emperyalist olmuşlar, diğer kültürleri nasıl çökerterek sömüreceklerini çok iyi bilirler. Yaş yere yatmazlar.

Da,

Türkiye kendini nasıl kurtaracak bu bataklıktan, bir ayağı batı bataklığı, bir ayağı güney ahvah çölleri.

Çağ kolay kolay yakalanmıyor.

Diyalektik, sadece aptalça çatışma ve çelişkiler dizisi sanıldığı sürece başımız daha çok ağrır.

Bir takım insanlar da maymun iştahlı kalmaya devam ediyor. Artık maymun olmadıklarını bir türlü içlerine sindiremiyorlar. Sömürücülüğü aşama aşama öğrenen emperyalistler, hem tanrının varlığını ve yokluğunu devreye sokuyorlar devamlı, hem de maymun iştahlarıyla kendi tezlerini kendileri çürütürlerken diğer kültürlerleri midelerine doldurup, sindirim sistemleriyle yok etmeye çalışıyorlar.

Tanrı onları sömürmek, diğerlerini de sömürülmek için yaratmış.

Afiyet olsun!

26 eylül/2005
Üzümbaba

Valid XHTML 1.0 Transitional  Valid CSS!
Copyright 2004-2018. Üzümbaba sitesi. All Rights Reserved
Uzumbaba Anasayfa